پیکــــــستــان

پیکــــــستــان

طبقه بندی موضوعی

پروژه تطهیرسران فتنه

دوشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۱، ۰۳:۴۱ ب.ظ

با نزدیک شدن دوره یازدهم ریاست جمهوری پروژه ای دیگر کلید خورده است.هر جنبش و حرکت اجتماعی، به محض آنکه مدتی در جهت اهداف خود حرکت کرد، با ریزش هائی همراه می شود؛ حال اگر این خیزش اجتماعی دارای ریشه های عمیق در باورهای مردم داشته باشد، علاوه بر ریزش، دارای رویش نیز خواهد بود.
متأسفانه در مدت نزدیک به سه سال گذشته، در کنار دشمنان قسم خورده انقلاب، برخی از هموطنان ما بی آنکه قصد عناد با مردم کشورشان را داشته باشند، در دام فتنه گران گرفتار آمدند. با این وجود طبیعی است که فتنه سبز به دلیل فقدان ریشه در باورهای اصیل ملی و مذهبی، تنها با ریزش در میان هوادارانش روبرو گردد و در مقابل آن با رویش مواجه نشود. مسئله اینجاست که وقتی افراد فریب خورده جریان فتنه متوجه می شوند که نظرات، حرف ها و سخنان برخی سران فتنه در تعارض آشکار با عقاید ملی و مذهبی آنان قرار دارد، اقدام به برائت جستنا آنها می کنند و در مقابل نیز، وقتی جریان اغتشاش، حرف تازه ای برای گفتن ندارد، به تبع آن رویشی هم نخواهد داشت. در این میان گوئی یک جریان خزنده از اتاق فکر سران آشوب، ضمن درک این معضل، تصمیم گرفته است که با کمک برخی روش های خاص و گاه ناجوانمردانه، این سیستم ریزش صرف را به رویش تبدیل نموده و یا دست کم از میان ریزش ها بکاهد.  شاید بارزترین نمود عینی چنین تفکری آن است که افرادی مانند خاتمی، با وجود حمایت همه جانبه و دائمی از سران فتنه، برخی اختلافات واقعی  یا ساختگی خود با سران فتنه را نمایان می سازند تا با یک حرکت زیرکانه، حساب خود را از آنان سوا نمایند!
این در حالی است که همگان بر وجود اختلافات شدید میان جناح به اصطلاح اصلاح طلب و عدم هماهنگی کامل میان سخنان ایشان آگاهی دارند. نمونه این اختلافات (که گاه به جنگ های زرگری دعواهای مصلحتی شبیه می شود)، عدم حضور خاتمی در راهپیمائی غیرقانونی 25 خرداد 88 بود. او در ظاهر به عنوان مخالفت با افرادی که تندرو نامیده می شدند، در آن روز به مانند دیگر سران فتنه، به خیابان ها نیامد ولی هر چه در توان داشت را مصروف حقانیت بخشیدن به این راهپیمائی بدون مجوز نمود. نمونه چنین عملی د رمورد نماز جمعه جناب هاشمی و روز 13 آبان و موارد دیکری نیز تکرار گردید. با این وجود و بنابر نظر برخی کارشناسان، کسانی مانند خاتمی در حقیقت در حال تطهیر خود از اتهامات بوده و می خواهند ضمن باقی ماندن در نظام، تبدیل به بخشی از جریانات و مطالبات ملی شده و با رخنه درامواج خروشان ملت، پایه های فتنه های آینده را استوار سازند. اوج این اقدامات نیز زمانی بود که خاتمی به موسوی و کروبی اعتراض کرد که چرا اعدام تروریست های پژاک و سلطنت طلب را غیرقانونی خوانده اند. این مسئله لزوم هوشیاری هر چه بیشتر جریانات اصیل مردمی را به ظهور رسانده و اثبات می کند که چرخه توطئه علیه ایران و اسلام عزیز، پس از شکست مفتضحانه از بصیرت مردم ولائی ایران و ناتوانی از رسیدن به اهداف خود در فتنه سال  88، بار دیگر اقدام به کلید زدن مراحل نخست پروژه نفاق
و توطئه نموده است.
باید مراقب باشیم که جریانات خزنده پدید اوردنده 18 تیر 78 و غائله آشوب انتخابات ریاست جمهوری دهم، بار دیگر مطابق فرمول های آشنای خود، اغتشاش دیگری را پایه گذاری ننماید.

(وبگردی)

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی