پیکــــــستــان

پیکــــــستــان

طبقه بندی موضوعی

بازی در زمین دشمن؟!

يكشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۱، ۰۳:۲۷ ب.ظ

توصیه مشترک و مؤکد حضرت امام خمینی و حضرت امام خامنه ای به مردم و مسئولین حفظ وحدت بوده است .

گاهی ما با عرق مذهبی و تعصبات دینی و ارزشی به تخریب و تحقیر شخص یا گروهی می پردازیم، اما غافل از اینکه این خواست دشمن است و ما مشغول بازی در زمین او هستیم . و البته این غفلت گاهی به مسئولین ارشد و میانی هم سرایت می کند و آنها هم بازیکنان فیکس دشمن می شوند و آنچه عاید کشور می شود اختلاف و دودستگی و گاهی چند دستگی می باشد .

اشاره امام خامنه ای به همین موضوع :

« و شما جوان های‌ عزیز - تشکلهای‌ دانشجوئی‌، دانش آموزی‌، جوان ها در خارج از تشکلها - بدانید: امروز وحدت ملت ایران، وحدت ملت و دولت، اتحاد میان مسئولان کشور، رمز پیروزی‌ است، که این را میخواهند به هم بزنند . من به شعارهای‌ جوانی‌ و شعار جوان ها اعتقاد دارم، اما مراقب باشید این شعارها اختلاف ایجاد نکند، خواست دشمن را تأمین نکند؛ در میدان تنظیم شده ی‌ از سوی‌ دشمن بازی‌ نکنید. این را مراقب باشید. همه مراقب باشند؛ سیاسیون هم مراقب باشند، مطبوعاتی‌ ها هم مراقب باشند، جوان ها هم مراقب باشند، خود مسئولین هم مراقب باشند.

دشمن طراحی‌ میکند. تو میدانی‌ که او درست کرده، بازی‌ نکنید؛ چون چه ببرید، چه ببازید، به نفع اوست . طراحی‌ دشمن ایجاد اختلاف است، ایجاد ناامیدی‌ است، به جان هم انداختن فعالان سیاسی‌ است، منزوی‌ کردن خط اصیل و ارزشهای‌ اسلامی‌ است. این کارها، نقشه های‌ دشمن است؛ سرگرم کردن جوان ها به هوی‌ و هوس و لغویات و غافل کردن آن ها از حرکت عمومی‌ ملت ایران، به تعطیلی‌ کشاندن مدارس، به تعطیلی‌ کشاندن کلاسهای‌ دانشجوئی‌. این ها نقشه های‌ دشمن است. باید مراقب بود. باید در مقابل هر کاری‌ که به این نقشه ها منتهی‌ میشود، ایستاد. وحدت را باید حفظ کرد، امید را باید حفظ کرد، تلاش را باید روزبه روز بیشتر کرد و با یکدیگر صادق بود و دلها را به هم نزدیک کرد و در وظائف گوناگون اجتماعی‌، باید پرشور حرکت کرد. »

دیدارجمعی‌ ازدانش آموزان ودانشجویان وتشکلهای‌ مختلف دانشگاهی‌ درآستانه ی‌ سالروز سیزده آبان 1387/8/8

و به گمان نویسنده حرف دیگری باقی نماند و حجت بر همگان تمام شد که حفظ وحدت واجب است و بازی کردن در زمین دشمن خیانت وحرام !!!

و فرقی نمی کند که این خیانت را یک جوان دانشجو مرتکب شود یا یک فعال سیاسی و مطبوعاتی یا یک مقام مسئول ! الا اینکه شدت و ضعف صدمات متفاوت می شود و این هم طبیعی است !!!

پس بیایید در شرایط فعلی نیز با تمسک به حبل المتین ولایت، از هرگونه تفرقه و خیانت دوری کنیم و باری دیگر سربازیمان را به آستان پرمهر ولایت ثابت کنیم و وحدت را که رمز پیروزی ملت ایران است در سرلوحه امورمان قرار دهیم و از زمین بازی دشمن بیرون بزنیم، خواه همان دانشجوی بصیر باشیم یا     مسئول فهیم !!!

نظرات (۱)

مطلب بدی نبود.....
پاسخ:
ممنون از توجهتون

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی